2010 07 31

Išvykstame ant Shaan Kaya uolos

Šiandien išvykstame į ilgą kelionę po Krymą Ukrainoje. Žinoma – ne poilsinę, ne bambos pležuose vartyti :D Tai ne man… 8-)

Pirmoji ekspedicijos savaitė numatyta pasiekti Šaan Kaja uolą, įsirengti šuolių sistemą ir tikėkimės sėkmingai atlikti milžiniškus šuolius su virve – ~170 m laisvo kristimo nuo ~230 m aukščio exit`o (~)

Tai didžiulis kelių dienų darbas užnešti ir įrengti viską, vardan ~7 sek skrydžio :) Bet gal net ne tiek dėl šuolio – man asmeniškai labai patinka pats tas darbas aukštyje, pakibus kur, su draugais ir kolegomis, fotografuojant ir grožintis aplinka. Dažnai būna sunku. Bet labai labai verta! :)

Beje beveik pusė komandos jau prie kelias savaites ten pabuvojo ir sėkmingai atliko Lietuvos rekordinius šuolius, tad dabar bus šiek tiek lengviau – paskaičiuoti kampai, uoloje įgrežti ankeriai liko ir t.t.

Po savaitės praleistos ant tos uolos dar kelias dienas šiek tiek pailsėsime. Ne, tikrai ne drybsodami prie jūros ir maukdami alų (rofl)

Į kelionės planą įtraukta TOKIŲ objektų aplankymas, kaip Kazantip festivalis (dance)

Taip pat digeriausime nebaigtoje statyti ir apleistoje Krymo atominėje elektrinėje 8-|

Aplankysime super slaptą :x povandeninių laivų uostą po kalnu Balaklavoje, netoli Sevastopolio (rock)

Kažkas nerealaus… Ir tai dar ne viskas :) Manau ir visaip kaip kitaip praleisim puikiai laiką, kaip visad daug pamatysime, sužinosime, išbandysime ir patirsime ;)

Tik gailą, kad per liūtį čia prieš kelias dienas poligone galutinai panašu sugedo mano ištikimasis ekstremalusis fotoaparatas… Tad neparvešiu daug įspūdingų nuotraukų :( Na bet gal kažkaip išsiversiu su parankinėm muilinėm ir pan. kad nors ką aprašyti, parodyti grįžus ;)


Alpinizmas, laipiojimas, darbas aukštyje, Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas, Šuoliai su virve - "RopeJumping"    Komentarų: 0


Turite ką pasakyti į temą? Komentuokite!