2009 07 22

Iššūkis – šuolis iš 125 metrų aukščio

„Cepelinų šalyje“ kartais nutinka kvapą gniaužiančių dalykų. Šį kartą tai „Vilnius Challenge“, kurio perliukas – 125 metrų aukščio iššūkis. Liepos 25 d. pačioje miesto širdyje stebint šimtams akių iš 31-ojo „Hanner“ pastato aukšto, kuriame įsikūręs „Penkių kontinentų“ Renginių centras, bus atliktas rekordinis laisvas šuolis ant Vilniaus savivaldybės pastato stogo. Į Lietuvos didvyrių titulą galintys pretenduoti Arvydas Vasiliauskas ir Evelina Jasukynaitė šį iššūkį priėmė nė nemirktelėję: būdami šuolių su virve asociacijos „Rope Jumping“ nariai, įgūdžius jie tobulina jau ne vienus metus.

„Šokti su virve yra tas pats, kas dideliu greičiu važinėti dviračiu ar motociklu, tik saugiau. Ši sporto šaka yra ekstremali, tačiau tikrai ne pavojingesnė už kitas. Visa mūsų naudojama įranga – specialiai sukurta profesionaliems alpinistams, o komandos nariai yra savo srities specialistai ir nuolat tobulinasi“, – sakė šuoliui besiruošianti asociacijos prezidentė Evelina Jasukynaitė, perspėjusi, kad nebandytume to pakartoti be specialios įrangos ir įgūdžių.

Ankstesnis „Rope Jumping“ rekordas – šuolis iš 70 metrų aukščio, o ateityje komanda planuoja šturmuoti televizijos bokštą.

Kartu su Arvydu ir Evelina iš 31-ojo aukšto „šoks” ir interaktyvioji televizija „Penki TV“, norinti savo žiūrovus palepinti išskirtiniais vaizdais. Vilniaus panorama, pasirengimas šuoliui, ekstremalų emocijos ir neprognozuojamas nusileidimas – visa tai drąsusis televizijos operatorius ekstremaliomis sąlygomis (įsitaisęs ant savivaldybės pastato stogo atbrailos) stebės pro kameros objektyvą, o žiūrovai galės pamatyti reportažą adresu www.penki.tv

„Vilnius Challenge“ – pirmosios multisporto varžybos Lietuvoje. Vakaruose sparčiai populiarėjantis multisportas (angl. adventure racing) yra kelių sporto šakų kombinacija. Orientavimasis, bėgimas, lenktyniavimas kalnų dviračiais, irklavimas, alpinizmas – šios ir kitos rungtys lauks „Vilnius Challenge“ dalyvių.

Daugiau informacijos galima rasti adresu www.vilniuschallenge.lt


Šuoliai su virve - "RopeJumping"    Komentarų: 0


Turite ką pasakyti į temą? Komentuokite!