2010 07 18

Dažasvydis Šreko pelkėje

Užvakar pagaliau teigiamai galėjau atsakyti į ne pirmą pakvietimą apsilankyti mistiškoje Šreko pelkėje – Alytaus rajono miškuose esančioje “super slaptoje” laisvalaikio pramogų ir taktinių treniruočių bazėje :) Pagrindinis tikslas – susitikti ir pabendrauti su puikiais žmonėmis. Pretekstas tam – dažasvydis, organizuojamas draugo iš Saudom.lt :) Visą tą apjungus į visumą išėjo puikus vakaras ir naktis. Ačiū Albertui už pakvietimą!

O dažasvydžio mūšis tikrai vyko sąlygomis “maksimaliai priartintomis prie kovinių” :) Liepteliai, takai, perėjos ir priedangos virš pelkės… Detonuojantys sprogstamieji užtaisai ir signalinės raketos… Žodžiu tikrai ne šiaip “pasilakstymas ir pasitaškymas dažais”, kaip paprastai gana sarkastiškai aš žiūrių į dažasvydį :) Šiek tiek foto:

Šiek tiek daugiau foto: http://facebook.com/album.php?aid=155806&id=132733622184 ;)


Karyba, tarnyba, misijos, ginklai, taktika, Taktinis ir pramoginis šratasvydis - "AirSoft", dažasvydis    komentarai 5


komentarai 5

 • Puiki kompanija, puikus vakaras :) Aciu Dainiau uz nuotraukas ir straipsni :)

 • Kur čia tiksliau Alytaus rajone? Nerandu internete daugiau informacijos apie šią pelkę.. o visai įdomu būtų apsilankyt.

 • Čia nėra vieša / komercinė vieta :) Jau ne pirmas klausi. Čia ne už pinigus pažaidimams, o privati sodyba / pelkė :)

 • Ačiū, Dainiau, už taiklų tekstą ir kietą fotoreportažą tiesiai iš kautynių lauko :-). Geros fotkės ištiesų!
  O Šreko pelkė yra atvira visiems, jauniems savo dvasia ir norintiems būti savimi žmonėms!

  Šreko pelkės atstovas spaudai :-)

  P.S. O klausiantiems patvirtinsiu – Šreko pelkė, kaip teisingai pastebėjo Dainius, yra nekomercinis projektas, o daugiau dvasinis-kultūrinis. Šioje vietoje valiuta yra laisvė, garbė, vyriškumas ir kūrybiškumas. Ši valiuta Šreko pelkėje yra nekonvertuojama į jokią kitą, jokiu santykiu…

 • Nuo to ir bandau “apsaugoti”, jei tai mano valioje… Nes net keli žmonės jau paklausė dėl pramoginio dažasvydžio čia, tiesiogiai pagalvodami, kad tai tiesiog dar viena vieta, kaip žaidimų aikštelės Kaune ar Vilniuje, kur sumokėjęs 50 lt gali turėti gerą pramogą :)
  Teko nuvilti… Teks suprasti… Kai kas, kai kas labai svarbaus nėra perkama ar parduodama – laisvė, draugystė, pažintys, pagarba ir t.t. Tad jei kas labai labai, tikrai tikrai norės – manau su laiku ras būdų įrodyti savo kandidatūros pasisvečiuoti tinkamumą. O visą kitą – tik POP užklausos ;)

Turite ką pasakyti į temą? Komentuokite!